Konkursy dla szóstoklasistów.

IMG_1442 Jak co roku, w Gimnazjum w Jedliczu odbył się cykl konkursów przedmiotowych dla uczniów klas szóstych z gminy Jedlicze. Uczestniczyli w nich także nasi uczniowie z klasy szóstej i piątej. I tak w rozgrywkach o tytuł Mistrza Ortografii wystartowali: Gabriel Ryczek z klasy VI, Aleksandra Janik i Emilia Munia z klasy V. O tytuł  Rachmistrza Gminy Jedlicze walczyła Amanda Zawisza z klasy VI, a w konkursie Mistrz Języka Angielskiego wzięli udział Amanda Zawisza i Gabriel Ryczek z klasy VI oraz Emilia Munia z klasy V.

Rozstrzygnięcie  konkursów miało miejsce podczas Wiosennego Turnieju Wiedzy klas szóstych, który odbył się 23 marca 2017 r. w Zespole Szkół Publicznych w Jedliczu. W czasie tego turnieju drużyny ze szkół z terenu gminy Jedlicze  rywalizowały w licznych konkurencjach z różnych dziedzin, wykorzystując swoją wiedzę, refleks, spryt i spostrzegawczość.

Zwieńczeniem imprezy było ogłoszenie zwycięzców poszczególnych konkursów i wręczenie im nagród przez panią Burmistrz Gminy Jedlicze.

← Powrót