Szkoła Podstawowa w Długiem w krajowym etapie Konkursu dla SKO

dsc15618W Regionalnym Etapie Konkursu dla Szkolnych Kas Oszczędności prezentacja konkursowa Szkoły Podstawowej w Długiem otrzymała nagrodę I stopnia ( 3 tysiące zł) i bierze udział w krajowym etapie tego konkursu.

Szkoła Podstawowa w Długiem ma szansę otrzymać nagrodę pieniężną w wysokości 10 tysięcy zł, dzięki głosom internautów.

Jeżeli podoba Wam się  prezentacja konkursowa Szkoły Podstawowej w Długiem – https://www.pkobp.pl/glosowanie-internautow/edycje-konkursow/edycja-2017-2018/szkola-podstawowa-w-dlugiem/  – to prosimy o oddanie na nią głosu i zdecydowaniu w ten sposób o przyznaniu Nagrody Internautów.

Informacja dotycząca głosowania!

  1. Głosowanie Internautów 2018 w Konkursie dla SKO trwa od 6 sierpnia 2018 r. od godz. 12:00 do 10 września 2018 r. do godziny 12:00.
  2. W głosowaniu mogą brać udział osoby, które ukończyły 18 lat i posiadają adres e-mail, służący do potwierdzenia oddanego głosu.
  3. Aby zagłosować należy wejść na stronę głosowania: https://www.pkobp.pl/glosowanie-internautow/edycje-konkursow/edycja-2017-2018/szkola-podstawowa-w-dlugiem/
  4. Pod kroniką Szkoły Podstawowej w Długiem znajduje się formularz, w którym należy:
  • wpisać imię
  • adres e-mail
  • przepisać kod z obrazka,
  • zaakceptować informację „Zapoznałem/ zapoznałam się z Zasadami Głosowania Internautów w Konkursie dla SKO i akceptuję ich postanowienia”: https://www.pkobp.pl/glosowanie-internautow/zasady/
  • kliknąć przycisk „Głosuj”.
  1. Następnie należy wejść na e-maila, otworzyć go od “noreply@pkobp.pl” zatytułowanego “Potwierdzenie głosowania w konkursie SKO”, kliknąć w link, aby potwierdzić swój głos. (Może on trafić do folderu SPAM).

Ważne: jeden użytkownik z jednego adresu mailowego może oddać jeden głos. Każdy kolejny głos oddany przez tego samego użytkownika nie będzie liczony do całościowego wyniku.

Dziękujemy za każdy głos oddany na naszą Prezentację Konkursową.

← Powrót