Festyn w Długiem

DSC04202Dnia 31 maja 2009 r. w sali Domu Ludowego w Długiem odbył się festyn zorganizowany przez Radę Rodziców i nauczycieli Szkoły Podstawowej w Długiem.

Mimo niesprzyjającej pogody, impreza doszła do skutku. Atrakcją była nie tylko loteria fantowa, ale i aukcja krzeseł obrotowych, dywanów, świeczników czy drewna opałowego. Uczniowie przedstawili wesoły teatrzyk pt. „Europa da się lubić”, a szkolny zespół taneczny „Step” wystąpił z tańcami ludowymi. Dzieci ze świetlicy opiekuńczo – wychowawczej, działającej przy naszej szkole, wystawiły teatrzyk „XXI wiek bez nałogów”. Gościnnie wystąpiły dziewczęta z zespołu tanecznego „Szasse” z Gminnego Ośrodka Kultury w Jedliczu. Wieczorem odbyło się losowanie nagrody głównej – fotela obrotowego, którego właścicielem stał się mieszkaniec wsi Długie. Na zakończenie imprezy goście wspólnie bawili się przy muzyce zespołu „Elesis”.

Wszystkim sponsorom loterii fantowej, aukcji i bufetu, działającego podczas festynu, składamy serdeczne podziękowania. Jesteśmy wdzięczni rodzicom uczniów Szkoły Podstawowej w Długiem za wielki trud, jaki włożyli w organizację i przebieg tej imprezy.

Wspólna praca przyniosła efekt. Dzięki dochodowi możliwe będzie doposażenie sal lekcyjnych i remont korytarzy w szkole.

Dyrektor Szkoły i Grono Pedagogiczne

← Powrót