Lekcje z udziałem pracownika PKO Banku Polskiego

DSC01756 27 kwietnia 2018 r. uczniowie z naszej szkoły wzięli udział w lekcjach prowadzonych przez Panią Paulinę Pilut z PKO Banku Polskiego – Oddziału 1 w Krośnie.

Dzieci z klas I-III „wehikułem czasu” przeniosły się w czasy powstania pierwszego bankomatu. Z uwagą wysłuchały opowiadania o urządzeniu zaprojektowanym przez Johna Shepherda-Barrona. Następnie „wehikułem czasu” powróciły do czasów współczesnych i wzięły udział w konkursie wiedzy o bankomacie.

Uczniowie z klasy IV i V poznali historię bankomatu – od „Bankographu” do bankomatu-wpłatomatu i wzięli udział w konkursie wiedzy podsumowującej omawiany temat.

Natomiast uczniowie z klasy VI i VII poznali korzyści płynące z posiadania PKO Konta Pierwszego. Wzięli udział w konkursie wiedzy na temat SKO Konta dla Ucznia i PKO Konta Pierwszego.

Dzieci z oddziału przedszkolnego wzięły udział w zajęciach, których celem było przybliżenie postaci żyrafki Lokatki i pancernika Hatetepesa oraz narysowanie SKO-wego zwierzątka. Wszystkie wykonane przez przedszkolaków prace zostały nagrodzone.

Krystyna Grzegorska

← Powrót