Mikołajkowy wyjazd do kina

W dniu 29 listopada 2019 roku uczniowie klasy V  wzięli udział w mikołajkowej wycieczce do kina Helios w Krośnie. Głównym celem wyjazdu było wzmocnienie więzi koleżeńskiej i integracja uczniów.

Dzieci obejrzały film fabularny pt. „#Jestem M. Misfit”. Zagrali w nim znani polscy youtuberzy oraz gwiazdy kina, sportu, kabaretu i muzyki. Jest to młodzieżowy film o polskiej szkole, bardzo kolorowy i pełen śmiesznych scen oraz łatwo wpadającej w ucho muzyki. Chociaż ta produkcja nie jest ambitną próbą sportretowania polskiej szkoły, a tylko  czystą rozrywką, to niesie jednak pewne przesłanie dla młodych, że wbrew wszystkiemu warto zawsze być sobą.

Po seansie filmowym młodzież aktywnie spędzała czas podczas wspólnej gry w kręgle. Dwie drużyny zawzięcie rywalizowały, gra była wyrównana, a o zwycięstwie zdecydował jeden punkt. Były też tradycyjne gry planszowe i zręcznościowe, a w przerwie krzepiący smaczny posiłek. Wszyscy miło spędzili ten czas, wracali do domu trochę zmęczeni, ale zadowoleni.

Wyjazd nie tylko wzmocnił integrację klasy, ale był również dla uczniów okazją do kształcenia wrażliwości estetycznej i nawyków kulturalnego zachowania w miejscach publicznych.

← Powrót