Piknik Rodzinny

DSC05189Dnia 30 maja 2010 r. w sali Domu Ludowego w Długiem odbył się festyn zorganizowany przez Radę Rodziców i nauczycieli Szkoły Podstawowej w Długiem.

Mimo niesprzyjającej pogody, impreza doszła do skutku. Atrakcją była nie tylko loteria fantowa, ale i aukcja krzeseł obrotowych, toreb podróżnych, świecznika czy drewna opałowego. Uczniowie przedstawili wesoły teatrzyk pt. „Balonem przez Europę”, a szkolny zespół taneczny „Step” wystąpił z tańcami ludowymi i sambą. Gościnnie wystąpił zespół tańca towarzyskiego „Mini Gracja” z Krosna, prowadzonego przez panią Halinę Orszulak. Wieczorem odbyło się losowanie nagrody głównej – profesjonalnego zestawu do utrzymania czystości w domu ufundowanego przez firmę „Splast.” Sp. z o.o. Na zakończenie imprezy goście wspólnie bawili się przy muzyce zespołu „Elesis”.

Wszystkim sponsorom loterii fantowej, aukcji i bufetu, działającego podczas festynu, składamy serdeczne podziękowania. Jesteśmy wdzięczni rodzicom uczniów Szkoły Podstawowej w Długiem za wielki trud, jaki włożyli w organizację i przebieg tej imprezy.

Wspólna praca przyniosła efekt. Dzięki dochodowi możliwe będzie wykonanie remontu drogi przy parkingu i doposażenie sal lekcyjnych.

Dyrektor Szkoły i Grono Pedagogiczne

← Powrót