Sukces w konkursie teatralnym

DSC00016 W dniu 3 grudnia odbyła się druga edycja konkursu teatralnego „Wesołe scenariusze” organizowanego przez RCKP w Krośnie. To wesoła, roześmiana impreza przyciągająca dzieci, których żywiołem jest scena, a ulubionym gatunkiem komedia czy parodia.  Prezentacje były  ciekawe i różnorodne w swej formie: inscenizacje, skecze, monologi, teatr jednego wiersza.

W licznej grupie młodych aktorów z powiatu krośnieńskiego znalazły się uczennice naszej szkoły: Aleksandra Janik, Julia Jastrząb i Emilia Munia. Przygotowały dowcipne scenki w oparciu o wiersze Jana Brzechwy  i Aleksandra Fredry. Dziewczynki  stanęły na wysokości zadania i, mimo olbrzymiej tremy, świetnie się zaprezentowały.  Emilia Munia zdobyła wyróżnienie. Rozbawiła publiczność oryginalną interpretacją utworu „Małpa w kąpieli”.

Młodzi aktorzy tryskali energią, wykazali się dużą wyobraźnią i ciekawymi pomysłami. Konkurs był okazją do dobrej zabawy i twórczych poszukiwań. W miłej atmosferze młodzi aktorzy zdobywali kolejne artystyczne doświadczenia.

Emilce gratulujemy sukcesu, a pozostałym uczestniczkom udanego występu.

 

← Powrót