Sukces w konkursie „Wesołe scenariusze”

Bez nazwyW dniu 7 grudnia odbyła się trzecia edycja konkursu teatralnego „Wesołe scenariusze” organizowanego przez RCKP w Krośnie. To wesoła, roześmiana impreza przyciągająca dzieci, których żywiołem jest scena, a ulubionym gatunkiem komedia czy parodia. Mieliśmy okazję obejrzeć ciekawe i różnorodne w swej formie prezentacje: inscenizacje, skecze, monologi czy teatr jednego wiersza.

W grupie młodych aktorów z powiatu krośnieńskiego znalazły się uczennice naszej szkoły: Oliwia Garbacik, Julia Jastrząb i Emilia Munia. Przygotowały dowcipne scenki w oparciu o wiersze poetów współczesnych. Dziewczynki stanęły na wysokości zadania i, mimo olbrzymiej tremy, świetnie się zaprezentowały. Emilia Munia zdobyła jedną z głównych nagród. Rozbawiła publiczność oryginalną interpretacją utworu Ludwika Jerzego Kerna „Niespodzianka”.

Młodzież tryskała energią, wykazała się dużą wyobraźnią i ciekawymi pomysłami. Konkurs był okazją do dobrej zabawy i twórczych poszukiwań. W miłej atmosferze młodzi aktorzy zdobywali kolejne artystyczne doświadczenia.

Emilce gratulujemy sukcesu, a pozostałym uczestniczkom udanego występu.

← Powrót