Sukcesy Uczniów 2012/2013

Kamil Bobrowski z klasy I otrzymał nagrodę specjalną w konkursie plastycznym ogłoszonym dla dzieci przez ,,Magazyn Wędkarski” .


Julia Maciejowska i Aleksandra Wodzińska otrzymały nagrody w konkursie realizowanym w ramach projektu: ,,Szukamy Rady na nasze odpady”. Julia za wykonanie zabawki z odpadów, a Ola za komiks ekologiczny.


Szkoła Podstawowa w Długiem zajęła I miejsce w kraju – w konkursie SKO BLOG MIESIĄCA na platformie Szkolne Blogi.pl. Nagrodą jest laptop dla szkoły oraz paczka z niespodziankami dla uczniów.

Dyplom


Uczennice klasy II Amanda Zawisza i Aleksandra Świeboda zdobyły znaczące miejsca w Ogólnopolskim Konkursie Plastycznym ogłoszonym przez Związek Ochotniczych Straży Pożarnych.


Grupa teatralna w składzie: Karolina Liwosz, Marlena Kubacka,
Sylwia Janocha, Miłosz Wąsik, Oskar Kimak, Bartosz Gęsiak, Kamil Faber i Łukasz Garbacik odniosła sukces w konkursie „Mikołajki teatralne – spotkanie z satyrą”. Młodzi aktorzy zdobyli wyróżnienie i reprezentowali naszą gminę na etapie powiatowym tego konkursu.


Sylwia Janocha – uczennica kl. VI- zdobyła wyróżnienie w gminnym etapie konkursu recytatorskiego „Tropem poezji współczesnej” i reprezentowała gminę w finale tego konkursu, który odbył się 17 kwietnia 2013 r. w RCKP w Krośnie.


Sylwia Janocha i Karolina Liwosz – uczennice kl. V i VI – zdobyły wyróżnienia w gminnych eliminacjach Konkursu Recytatorskiego Polskiej Poezji Patriotycznej i reprezentowały naszą szkołę i gminę w powiatowym etapie, który odbył się 18 kwietnia 2013 r. w Iwoniczu.