Wiadomości Sportowe 2014/2015

Szkolny turniej tenisa stołowego

DSC02068

W dniach 4- 5 grudnia 2014r zorganizowano Szkolny Turniej Tenisa Stołowego. Wzięło w nim udział 16 uczniów z klas V-VI.

Wyniki rywalizacji w kategorii dziewcząt:
I miejsce – Oliwia Wisniowska
III miejsce – Karolina Frydrych
IIII miejsce – Aleksandra Wodzińska
IIV miejsce – Mariola Kowalczyk

Wyniki rywalizacji w kategorii chłopcówt:
I miejsce – Gabriel Wąsik
III miejsce – Garbacik Łukasz
IIII miejsce – Konrad Klatka
IIV miejsce – Patryk Mróz


Gminne igrzyska i gimnazjada

biegi biegi1

Gminne igrzyska i gimnazjada w indywidualnych biegach przełajowych odbyła się w dniu 18 września 2014r. w parku jedlickim. Piękna pogoda pozwoliła na przeprowadzenie pierwszych w tym roku szkolnym 2014/2015 zawodów sportowych dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. W zawodach udział wzięło prawie 140 uczniów z terenu Gminy Jedlicze, którzy biegali na dystansach od 400 metrów do 1000 metrów.
Awans do zawodow powiatowych uzyskali: Kamil Bobrowski, Maciej Bonar, Gabriel Wąsik, Karolina Frydrych.


Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym.

tenis

W dniu 23.02.2015r w GOSiR w Jedliczu odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym dla szkół podstwowych z terenu Gminy Jedlicze. Naszą szkołę w kategorii dziewczął reprezentowały: Karolina Frydrych i Oliwia Wiśniowska oraz w kategorii chłopców: Łukasz Garbacik i Gabriel Wąsik.

Wyniki rywalizacji:
I miejsce – Karolina Frydrych i Oliwia Wiśniowska ( awans do zawodów powiatowych).
V miejsce – Łukasz Garbacik i Gabriel Wąsik


Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym.

tenis1

W dniu 25.02.2015r odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym. W powyższych zawodach rywalizowali zwycięzcy z poszczególnych gmin powiatu krośnieńskiego. Naszą gminę w kategorii dziewcząt reprezentowały uczennice naszej szkoły: Karolina Frydrych i Oliwia Wiśniowska. Dziewczynny spisały się rewelacyjnie – zajęły II miejsce i awansowały do zawodów na szczeblu rejonowym.


Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Piłce Nożnej Halowej

pilka

W dniu 27.02.2015r dziewczęta z klas V –VI w składzie: Karolina Frydrych, Mariola Kowalczyk, Aleksandra Wodzińska, Klaudia Maciejowska, Paulina Jurusik, Aleksandra Janas, Paulina Woźniak, Kamila Jurusik, reprezentowały naszą szkołę w gminnych zawodach sportowych piłki nożnej halowej. Uczennice rywalizowały z zawodniczkami czterech szkół: SP Jedlicze, SP Potok, SP Dobieszyn i SP Jaszczew. Dziewczęta spisały się bardzo dobrze. Po zaciętej sportowej walce do ostatnich minut każdego meczu, ostatecznie wywalczyły II miejsce.


Rejonowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym

tenis.r

Rejonowe igrzyska młodzieży szkolnej w tenisie stołowym odbyły się 26.03.2015r. na hali MOSiR w Dukli. W zawodach uczestniczyli mistrzowie i wicemistrzowie z 4 powiatów: krośnieńskiego, strzyżowskiego, jasielskiego i grodzkiego miasta Krosna. Do zawodów przystąpiło 8 drużyn chłopców i 8 drużyn dziewcząt. W wyniku rozgrywek dziewczęta naszej szkoły w składzie: Oliwia Wiśniowska i Karolina Frydrych wywalczyły V miejsce.


Gminne eliminacje do Powiatowej Olimpiady Tenisa Stołowego

tenis.g

Kategoria: Dziewczyny do 13 lat
1 miejsce – Oliwia Wiśniowska


XVI Powiatowa Olimpiada Tenisa Stołowego
2 miejsce – Oliwia Wiśniowska