Wiadomości Sportowe 2017/2018

Jolanta Nikody


Gminne Igrzyska Dzieci  w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

W dniu 26.09.2017r uczennice naszej szkoły wzięły udział w Gminnych Igrzyskach Dzieci  w Sztafetowych Biegach Przełajowych. Dziewczęta w składzie: Julia Jastrząb, Aleksandra Świeboda, Amelia Bożek, Wiktoria Ilkowicz, Oliwia Garbacik, Nikola Fijałkiewicz, Emilia Munia, Amelia Wojtowicz, Amanda Zawisza i Julia Maciejowska wywalczyły I miejsce i tym samym zdobyły awans do udziału i reprezentowania naszej gminy w zawodach na szczeblu powiatowym.
Gratulujemy sukcesu i życzymy powodzenia, w kolejnym etapie  zawodów sportowych.


Powiatowe Igrzyska Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych.

Dnia 2 października 2017r. dziesięcioosobowa grupa uczennic z naszej szkoły wzięła udział w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Sztafetowych Biegach Przełajowych w Jedliczu. Drużyna dziewczynek w składzie: Aleksandra Ś., Amanda Z., Emilia M., Amelia W., Julia M., Oliwia G., Amelia B., Nikola F., Julia J. i Wiktoria I. zajęła IV miejsce.
Podziękowanie  i gratulacje za sportową rywalizację.


Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym

14 listopada 2017r odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym. Uczniowie naszej szkoły po zaciętej rywalizacji zajęli III miejsce w składzie: Jakub Graba, Konrad Klatka i Maciej Bonar.


Gminne podsumowanie współzawodnictwa sportowego za rok szkolny 2016/2017.

W dniu 16.11.2017 roku w hali GOSiR Jedlicze odbyło się Podsumowanie Gminnego Współzawodnictwa Sportowego za rok szkolny 2016/2017. Do punktacji zaliczane były zawody szkolne zatwierdzone i umieszczone w kalendarzu Podkarpackiego Wojewódzkiego Szkolnego Związku Sportowego i Kuratora Podkarpackiego. W Igrzyskach Młodzieży Szkolnej udział wzięło osiem szkół podstawowych. Szkoły które brały udział we współzawodnictwie sportowym otrzymały pamiątkowe statuetki, dyplomy oraz sprzęt sportowy.
W wyniku końcowym Gminnego Współzawodnictwa Sportowego Szkół Podstawowych za rok szkolny 2016/2017 nasza szkoła uklasyfikowała się tuż za podium, zajmując IV miejsce.


III miejsce dziewcząt w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Czwórboju Lekkoatletycznym.

Dnia 22 maja 2018r odbyły się Powiatowe Igrzyska Dzieci w Czwórboju Lekkoatletycznym na stadionie MOSiR Krosno. Drużyna naszych dziewcząt w składzie: Aleksandra Świeboda, Julia Jastrząb, Amanda Zawisza, Nikola Fijałkiewicz, Wiktoria Ilkowicz i Amelia Wojtowicz wywalczyły III miejsce.