Wiadomości Sportowe 2018 / 2019


I miejsce drużynowo w Eliminacjach Gminnych Szkół Podstawowych Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym.

5 kwietnia 2019 r. odbyły się gminne eliminacje Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym. Rywalizacja odbywała się w kategorii szkół podstawowych w kategorii 10 – 12 lat oraz 13 lat i więcej. Uczestnicy turnieju zmagali się z teoretycznymi zagadnieniami Kodeksu Drogowego oraz rywalizowali na torze sprawnościowym i miasteczku rowerowym. Uczniowie naszej szkoły w składzie: Aleksandra Świeboda, Amelia Bożek i Kamil Bobrowski zajęli I miejsce i będą reprezentować Gminę Jedlicze podczas eliminacji powiatowych w Krośnie.

Gratulujemy wyników i życzymy uczniom dalszych sukcesów.


Powiatowe Igrzyska Dzieci w Tenisie Stołowym

W dniu 6 lutego 2019r uczennice naszej szkoły: Aleksandra Janik i Joanna Boczar reprezentowały Gminę Jedlicze w Powiatowych Igrzyskach Dzieci w Tenisie Stołowym, które odbyły się w Szkole Podstawowej w Łękach Dukielskich. Po zaciętej rywalizacji dziewczęta wywalczyły II miejsce i tym samym awansowały do kolejnego etapu rozgrywek sportowych – ¼ finału wojewódzkiego. 

Uczennicom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


 

Igrzyska Dzieci w Tenisie Stołowym

28 stycznia 2019r – GOSiR Jedlicze

I miejsce dziewcząt  – awans do etapu powiatowego.

III miejsce chłopców


Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym.

5 listopada 2018r. Jedlicze

IV miejsce chłopców

V miejsce dziewcząt