Wiadomości Sportowe 2019 / 2020

 


Gminne Igrzyska Dzieci w Tenisie Stołowym

W dniu 7 lutego 2020r odbyły się Gminne Igrzyska Dzieci w Tenisie Stołowym w GOSiR Jedlicze. Rywalizacja sportowa odbywała się w kategorii dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę w kategorii dziewcząt reprezentowały: Wiktoria Ilkiwicz i Nikola Fijałkiewicz, natomiast kategorię chłopców reprezentowali: Michał Gęsiak i Wiktor Peszko.

Wyniki rywalizacji sportowej:

III miejsce dziewcząt.

V miejsce chłopców.


Rejonowe zawody w Tenisie Stołowym w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej Dukla 10.12.2019r

Dnia 10 grudnia 2019r w MOSiR Dukla, odbyły się Rejonowe zawody w Tenisie Stołowym w ramach Igrzysk Młodzieży Szkolnej. Drużyna dziewcząt z klasy VII i VIII – Joanna Boczar i Ola Janik,  wywalczyły V miejsce.


II miejsce dziewcząt w Powiatowych Igrzyskach Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym 26 listopada 2019r.

26 listopada 2019r na obiekcie GOSiR w Dukli odbyły się Powiatowe Igrzyska Młodzieży Szkolnej. Uczennice naszej szkoły: Joanna Boczar i Aleksandra Janik wywalczyły bardzo dobre II miejsce i tym samym awansowały do dalszych rozgrywek na etapie ¼ finału wojewódzkiego.

Dziewczętom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.


Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym

W dniu 18 listopada 2019r odbyły się Gminne Igrzyska Młodzieży Szkolnej w Tenisie Stołowym w GOSiR Jedlicze. Rywalizacja sportowa odbywała się w kategorii dziewcząt i chłopców. Naszą szkołę w kategorii dziewcząt reprezentowały: Boczar Joanna i Janik Aleksandra, natomiast kategorię chłopców reprezentowali: Bobrowski Kami, Zygmunt Hubert i Janocha Jakub – rezerwowy.

Wyniki rywalizacji sportowej:

I miejsce dziewcząt – awans do etapu powiatowego.

IV miejsce chłopców.

                                                                                                          Gratulujemy.